Analizy finansowe

Analizy finansowe

Zakres usług związanych z Planowaniem i Przygotowaniem Inwestycji proponowany przez LB-PROJEKT, pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, energię oraz przede wszystkim niezbędne środki finansowe, które należy poświęcić na właściwe przygotowanie procesu inwestycyjnego.

Nasze działanie rozpoczyna się wnikliwą rozmową, dyskusją z Klientem, w celu poznania określonych potrzeb oraz wsłuchaniem się w Jego potrzeby. W czasie prowadzonych działań, będziemy starali się wskazać celowość inwestycji, sprawdzić i przewidzieć jej opłacalność oraz znaleźć sposób i dopomóc w wyszukaniu właściwego finansowania, w celu kompleksowej realizacji.

Dalszym etapem naszej pracy będą rozmowy z instytucjami finansowymi, które zapewniają optymalizację koncepcji biznesowej dla potrzeb prowadzenia procesu inwestycyjnego.

Finalnym działaniem będzie pomoc w przeprowadzeniu konsultacji, postępowań przetargowych, tak aby wspomóc Inwestora, w wyborze optymalnego zespołu projektowego, pozwalającego spełnić inwestycyjne marzenia naszych Klientów.